KZW • INFO O POSTAVÁCH

Jerry Russo»David DeLuise

11. dubna 2011 v 17:22 | Romikula
Povolání:Herec
Věk:39
Datum narození:11.11.1971
Místo narození: Burbank, Kalifornie, USA
Znamení: Štír
________________________________________
David DeLuise se narodil 11. listopadu 1971 ve městě Burbank v Kalifornii ve Spojených Státech Amerických.

David je nejmladší syn herce a komika Doma DeLuise a herečky Carol Arthur, jeho bratry jsou herec, spisovatel a režisér Peter DeLuise (Jump Street 21) a herec Michael DeLuise. V současné době je známý převážně jako Jerry Russo ze seriálu Disney Channel - Kouzelníci z Waverly.

Ačkoli svou první hlavní roli dostal až v roce 2003 (BachelorMan), v různých menších či větších roličkách se objevuje už od roku 1990. Zahrál si např. v seiálech 3rd Rock From the Sun (Bug Pollone) nebo Jesse (1998-99), kde hrál bratra hl. hrdiny Darrena. Epizodní role si zahrál např. v seriálu Stargate SG-1 jako Pete Shanahan.

Jerry Russo

11. dubna 2011 v 16:57 | Romikula

Jerome Pepe "Jerry" Russo je Terezin manžel a otec Alex, Maxe a Justina. Byl posedlí kouzelnou mocí jako dítě, vyhrál rodinnou soutěž a získal moc ,ale dal ji jeho bratru, Kelbo Russo, aby si vzal Terezu. Jerry inspiruje své děti ve správné postupy mají být použity při provádění magie.Vlastní Waverly Sub Station a provozuje restauraci s manželkou.

Theresa Russo»Maria Canals-Barrera

6. února 2011 v 14:54 | Romikula
Maria
Povolání:Herec
Věk:44
Datum narození:28.9.1966
Místo narození:Miami, Florida, USA
Znamení:Váhy
______________________________________

Životopis doplníme

Theresa Russo

6. února 2011 v 14:42 | Romikula
Theresa
Tereza Russo je typická matka. Na rozdíl od svých dětí, ona je smrtelník. Má disliking pro kouzla. Tereza žije ve Waverly na Manhattanu se svým manželem Jerry Russem a její dětmi: prostřední dcery Alex Russo, nejstarší syn Justin Russo a nejmladší dítě Max Russo. Ona vlastní sendvičový obchod s názvem Waverly Sub Station s jejím manželem, v níž její děti pracují.

Harper Finkle»Jennifer Stone

4. února 2011 v 18:55 | Romikula
Jenifers
Povolání:Herec
Věk:17
Datum narození:12.02.1993
Místo narození:Arlington, Texas, USA
Znamení:Vodnář
______________________________________
Jennifer Stone je americká herečka.
Která se narodila 12. února 1993 v Texasu (USA).
Kariéru začala už v šesti letech v malých divadlech, když jí bylo osm, začala spolupracovat s agenturou.
Zvládla roli v Secondhand Lions, později dostala možnost vedlejších rolí v seriálech jako je Dr. House, Beze stopy apod.
Jennifer Stone je nejvíce známa, díky seriálu Kouzelníci z Waverly, hraje po boku Seleny Gomez, a hraje holku s poněkud zvláštním vkusem - Harper Finkle.
V roce 2009 si zahrála ve filmu Táta v trapu (Dadnapped) a propůjčila svůj hlas postavičce v seriálu Phineas & Ferb.
V rok 2010 pro ní byl poněkud uspěšný. Natočila film Válka blogerek , kde stvárnila hlavní postavu Harriet. V roce 2011 stvárnila poněkud hlavní postavu Abby ve filmu Protivný sprostý holky 2 (Mean girls 2).

Harper Finkle

4. února 2011 v 18:41 | Romikula
Harper
Harper je známá pro své skandální módní komplety, že její návrhy, z nichž většina jsou "potraviny".. Nikdo nikdy jí neřekne , že její módní návrhy jsou strašné. Nejenže si vytvoří své vlastní oblečení, ale ona také dělá své vlastní šperky.

Max Russo»Jake T.Austin

4. února 2011 v 18:15 | Romikula
Jake
Povolání: Herec
Věk: 16
Datum narození: 3. 12. 1994
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Střelec
Výška: 160 cm
________________________________________
Jake T. Austin se narodil jako Jake Toranzo Austin Szymanski 3.12. 1994 v New Yorku. Jeho otec je polského, irského a anglického původu a jeho matka je Portoričanka, Argentinka a Španělka. Jake T. Austin hraje zejména v seriálu Kouzelníci z Waverly z dílny Disney Channel a z jeho vedlejších projektů jmenujeme dabing animované postavy v nickelodeonském seriálu Go Diego, Go!. V roce 2010 také natočil film The Perfect Game, kde hraje hlavní roli a věnuje se natáčení vlastních amatérských seriálů s kamarády.

Max Russo

4. února 2011 v 18:01 | Romikula
Max
Max je obecně roztomilý, vtipný, drzý chlapec s velmi nápaditou a ven-běžnou osobnost. Stejně jako Alex, Max je často líčen jako lenoch a byl známý použití magie potměšile. On je velmi pěkný, naivní a u všeho vydrží chvíli.

Justin Russo » David Henrie

28. března 2010 v 14:53
davidPovolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 11.7.1989
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Rak  
Výška: 179 cm
________________________________________
Celým jménem David Clayton Henrie se narodil 11.7.1989 v Los Angeles v Kalifornii.

Když mu byly 2 roky, tak se přestěhoval do Arizony. V 5 letech podepsal smlouvu s SAG Agency v Pheonixi, kde začal chodit na různé konkurzy. Během regionálního obchodního filmování v Scottsdale, významný ředitel v New Yorku odtáhl jeho mámu na bok a řekl jí, že její syn David má na to, aby se stál hercem, a tak David odešel do L.A.

Pak přišel zlom v jeho 12 letech, kdy dostal roli v "Petey Pitt". Hrál ve slavných seriálech jako například Dr.House, NCIS, Jack and Bobby a v mnoha dalších.

Mimo jiné hraje hokej, miluje filmy a jeho nejoblíbenejší herci jsou Al Pacino, Robert DeNiro, James Dean, Sean Penn, Russel Crow, z komiků Jim Carey, Mike Myers, Robin Williams a Jack Black.

Nyní je David hvězdou v seriálu Wizards of Waverly Place, kde hraje Justin Russo.

Justin Russo

28. března 2010 v 14:48
justin
Justin je nejstarší z Russoovic dětí. Ve třídě je vždycky disciplinovaný a chce se naučit co nejvíce, ať už jde o kouzla a nebo jen o obyčejnou školní výuku. Ale se zkušenostmi přichází taky zodpovědnost - Justin musí dávat do pořádku Alexina a Maxova nepovedená kouzla. I když se s Alex často špičkují, jeden z druhého dokážou vytáhnout to nejlepší.

Selena Gomez » Alex Russo

28. března 2010 v 14:41
selena
Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 17
Datum narození: 22.7.1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak
Výška: 165 cm
_______________________________
Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkouDemi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech Sladký život Zacka a Codyho, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka a oblíbená zpěvačka.

V roce 2009 nazpívala klip Send it
on společně se svými Disney přáteli: Skupina Jonas Brothers,
Miley Cyrus,Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.

Alex Russo

28. března 2010 v 14:35
Alex
Alex by mohla být průměrnou dívkou, ale ona je rozhodně královnou celého Waverly Place. Velice ráda se řídí heslem "nejdřív použij kouzla a až potom se ptej" , až moc k obavám svých rodičů. Jedno je jisté. Její nekontrolovaná kouzla zajistí v Russoovic rodině vždycky hodně zábavy! Je stylová a chytrá, ráda projevuje svou osobitost. Spíš chce žít podle sebe, než jít s davem.

Kouzelníci z Waverly » Info o postavách

28. března 2010 v 14:31 | Tom-ík Romikula
info o postavách
Seriál se soustředí na rodinu Russových, která zahrnuje Alex, jejího staršího bratra Justina a jejich mladšího bratra Maxe; Alexina nejlepší kamarádka Harper také patří do dějové linky. Tři sourozenci jsou kouzelníci a žijí společně se svým Italsko-Americkým otcem Jerrym, který je sám bývalým kouzelníkem a jejich Mexicko-Americkou matkou Theresou.

CHARAKTERY POSTAV :

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________ 
 

Reklama
©2010 - 2011 | Všechny práva vyhrazena.